Verification Image
Dilerseniz resmin üzerine tıklayarak yenileyebilirsiniz

Rezervasyon yapmak için neden siteye kayıt olmalısınız?

* Unutmayınız ki yapmayı planladığınız rezervasyon uluslararası bir bilet rezervasyonudur.
* Bu kayıt, rezervasyon ile ilgili olarak yolcu ile iletişime geçilmesi için gereklidir.
* Kısa bir kayıt işlemine devam etmek için lütfen "Kaydol" düğmesini tıklayın.

Feribot Seferi Araması

Günübirlik
      
Gidiş Dönüş
      
Tek Yön
+/- 3 gün
        
+/- 1 gün
        
Seçili tarihler

Önemli Bilgilendirme

* Dönüş tarihinizi sonradan değiştirme olasılığınız var ise lütfen bilet alımınızın hemen sonrasında, bize info@fethiyelines.com . adresine elektronik posta göndererek bildiriniz. Biletin dönüşünün açığa alınması işlemi telefon ile yapılamamaktadır. Biletin dönüşünün açığa alınması işlemi sisteme kayıtlı elektronik posta adresiniz üzerinden göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde dönüş tarihinizi sonradan değiştirmeniz mümkün olamayacaktır.

* Lütfen safyalarımız altında bulunan önemli bilgilendirme yazılarını okuyunuz.

Artık seyahatinizi kolayca ve anında rezerve edebilirsiniz.
Seyahatinizi online olarak rezerve etmenize sadece birkaç tık uzaktasınız. Lütfen "Kayıt Ol / Giriş Yap" seçeneğine tıklayın. Online rezervasyon sistemimizi daha önce kullandıysanız lütfen kullanıcı adınızı ve şifrenizi giriniz. Eğer yeniyseniz, lütfen bize biraz kendinizden bahsedin. İletişim için adınıza, soyadınıza ve e-posta adresinize ihtiyacımız var. GSM / cep telefonu veya telefon numaranızı girmek isteğe bağlıdır, ancak yurt dışına seyahat ederken bu numaraya erişiminiz varsa yardımcı olur. Kısa kaydımız sırasında, online rezervasyon ve rezervasyonlarınıza erişmek için bir şifre belirleyeceksiniz. Giriş yaptığınız andan itibaren bu buton "Yolcu Bilgi Girişi" olarak değişecek ve seçtiğiniz seyahat tarih ve saatlerinde bebekler ve çocuklar dahil tüm yolcuları girebileceksiniz.
Çocuk indirimli fiyatları Hakkında
2018 - 2021 tarihleri dahil olmak üzere bu tarihler arasında doğmuş olanlar çocuk sınıfına girmektedir. Bir sonraki ekranda doğum tarihi bilgilerini girdikten sonra otomatik olarak çocuk indirimi uygulanacaktır.

Bebek indirimli fiyatları Hakkında
2022 - 2024 tarihleri dahil olmak üzere bu tarihler arasında doğmuş olanlar bebek sınıfına girmektedir. Bebek sınıfında olanlar için bilet ücreti alınmamakta olup sadece 2 ila 4 EURO arasında liman vergisi alınmaktadır. Bir sonraki ekranda doğum tarihi bilgilerini girdikten sonra otomatik olarak vergi oranı uygulanacaktır
Gidiş Dönüş Biletler
* Dönüş biletiniz için dönüş tarihini seçmelisiniz.
* Dönüş tarihinizi sonradan değiştirme olasılığınız var ise lütfen bilet alımınızın hemen sonrasında bunu bize info@fethiyelines.com adresine elektronik posta yollayarak bildiriniz. Aksi takdirde dönüş tarihinizi sonradan değiştirmeniz mümkün olmayacaktır.
Feribot Tipleri
Hızlı Feribot ( Katamaran / Deniz Otobüsü ) : Hızlı Feribot sadece yolcu taşır.
Hidrofil : Hidrofil sadece yolcu taşır.
Feribot ( Arabalı Feribot ) : Feribotlar araç ve yolcu taşır.

Önemli Bilgilendirme

Fethiye'den Rodos Adası'na ve Rodos Adasından Fethiye ye seyahat edecekler için geçerli bilgiler.